Skladacie bezdrôtové slúchadlá Spider-Man

Skladacie bezdrôtové slúchadlá Spider-Man Skladacie bezdrôtové slúchadlá Spider-Man Skladacie bezdrôtové slúchadlá Spider-Man Skladacie bezdrôtové slúchadlá Spider-Man Skladacie bezdrôtové slúchadlá Spider-Man
Kód produktu: HPBT010SP

Skladacie bezdrôtové slúchadlá Spider-Man

Tip na darček
Posuňte zážitok z počúvania vašich detí na novú úroveň s bezdrôtovými skladacími slúchadlami – neuveriteľne praktická sada 2 v 1 s pripojením pomocou kábla aj bezdrôtovým pripojením. Ľahká, úplne nastaviteľná a bezpečná pre detské uši! viac
Skladom
29.99 €

O hrdinoch

Spider-Man alias Peter Parker je jedným z najikonickejších superhrdinov od Marvel Comics! Jeho jedinečné schopnosti, ako pavúčí zmysel a nadľudská sila, z neho robia neuveriteľného bojovníka so zločinom, švihajúceho sa na sieťach mestom a prestrojeného vo svojom ikonickom červeno-modrom obleku. Obľúbený mnohými mladými fanúšikmi stále inšpiruje a baví celé generácie. Nechajte svoje deti pripojiť sa k tejto legendárnej postave a spravte im radosť hračkou v tomto štýle.

Všetky produkty s licenciou Spider-Man

O produkte

Predstavujeme praktické zvukové slúchadlá 2 v 1, vybavené bezdrôtovou technológiou aj možnosťou pripojenia pomocou kábla pre nerušený počúvanie hudby, sledovanie videí alebo hranie videohier. Vďaka dosahu až 10 metrov umožňuje technológia Bluetooth® 5.0 bezdrôtové pripojenie ku všetkým kompatibilným zariadeniam, ako sú smartfóny, tablety, audio a video prehrávače. Môžete ich tiež ľahko prepnúť do káblového režimu pomocou odnímateľného 110 cm dlhého kábla s 3,5mm jack konektorom (súčasťou balenia). Tieto slúchadlá sú veľmi praktické, s vstavanými ovládacími prvkami, ako sú prehrávanie/pauza, tlačidlá hlasitosti a možnosť prepínať skladby na slúchadlách, navyše s integrovaným mikrofónom pre prijímanie hovorov. Sú úplne bezpečné pre malé uši s maximálnou hladinou zvuku 85 dB. Nielenže sú slúchadlá vybavené nastaviteľným hlavovým mostom, ktorý dokonale padne na každú hlavu, a pohodlnými mäkkými náušníkmi, ale sú tiež skladacie a vyrobené z ľahkého materiálu.


Ich dobíjacia batéria poskytuje niekoľko hodín výdrže v bezdrôtovom režime alebo neobmedzenú dobu prehrávania pri pripojení káblom. Ľahko sa nabíja pomocou nabíjacieho kábla USB typu C (súčasť balenia) alebo pomocou adaptéra typu USB (nie je súčasťou balenia).

Slúchadlá sú viac než len módna vychytávka, ktorá deťom umožňuje vychutnať si hudbu, videohry alebo audioknihy; môžu byť užitočným nástrojom, ako zabaviť deti na cestách alebo na verejných miestach. Vzhľadom na to, že slúchadlá pre dospelých nie sú vždy vhodné pre malé uši kvôli neregulovanej hlasitosti, čo môže viesť k problémom so sluchom, sú tieto detské slúchadlá najlepšou voľbou!

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Spider-Man
 • Počúvanie hudby alebo sledovanie filmu bez rušenia ostatných
 • Skvelý doplnok na cesty a zabavenie detí na verejných miestach
 • Dva režimy: bezdrôtový s technológiou Bluetooth® 5.0 (až 10 m) a káblový pomocou odnímateľného kábla s 3,5mm jack konektorom, dĺžka 110 cm (súčasť balenia), kompatibilný so všetkými smartfónmi, tabletmi, audio a video prehrávačmi, ktoré podporujú tieto režimy
 • Ľahká, skladacia a ľahko prenosná
 • Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu dokonale padnú
 • Pohodlné náušníky
 • Maximálna citlivosť hlasitosti je 85 dB pre bezpečný počúvanie a ochranu detských uší
 • Vstavané ovládacie prvky ako prehrávanie/pozastavenie, tlačidlá hlasitosti a možnosť prepínania skladieb
 • Integrovaný mikrofón pre prijímanie hovorov
 • Dobíjacia batéria: slúchadlá pracujú s nabíjacím káblom USB typu C (súčasťou balenia) alebo s adaptérom typu USB (nie je súčasťou balenia)
 • 4–6 hodín výdrže batérie v bezdrôtovom režime, neobmedzená doba prehrávania v káblovom režime
 • Doba nabíjania: cca 2 hodiny

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Spider-Man
Rozmery balenia 17 x 8 x 19 cm
Hmotnosť balenia 299 g
Batérie Vstavaná dobíjacia batéria 250mAh/3,7 V Li-ion Polymer (súčasť balenia)
Obsah balenia 1x slúchadlá Bluetooth® 2 v 1, 1x nabíjací kábel USB typu C, 1x audio kábel 3,5 mm
Záruka 2 roky