Skladacie drôtové slúchadlá Labková patrola

Skladacie drôtové slúchadlá Labková patrola Skladacie drôtové slúchadlá Labková patrola Skladacie drôtové slúchadlá Labková patrola Skladacie drôtové slúchadlá Labková patrola Skladacie drôtové slúchadlá Labková patrola
Kód produktu: HP015PA

Skladacie drôtové slúchadlá Labková patrola

Skvelá cena!
Predstavujeme drôtové skladacie slúchadlá pre vaše najmenšie! Doprajte svojim deťom hudbu, videá alebo hry, bez toho, aby niekoho rušili. Ľahké, úplne nastaviteľné, bezpečné pre detské uši a s 1,5 metra dlhou šnúrou! viac
Skladom
19.99 €

O hrdinoch

Celosvetový fenomén Labková patrola si vďaka svojim šteniatkovým hrdinom získal deti všetkých vekových kategórií! Nejde len o pútavý príbeh o pátracích a záchranárskych misiách, ktorý upúta detskú pozornosť, ale farebné grafické spracovanie a chytľavá znělka dodávajú poradu jeho čaro. Rozkošné postavy, ako Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma a ich ľudský vodca tímu Ryder, si získali miesto v srdci každého dieťaťa po celom svete. Vaše deti budú úplne nadšené čímkoľvek, čo súvisí s týmito milovanými chlpatými kamarátmi!

Všetky produkty s licenciou Labková patrola

O produkte

S týmito skladacími stereo slúchadlami môžu vaše deti konečne počúvať všetky svoje obľúbené pesničky a audioknihy alebo hrať videohry bez obáv, že niekoho vyrušujú. Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu a pohodlným mäkkým náušníkom, ktoré zakrývajú reproduktory, padnú dokonale na akúkoľvek hlavu. Reproduktory majú priemer 40 mm a maximálnu citlivosť 85 dB pre bezpečný počúvanie a ochranu malých uší a tiež páčku umožňujúcu ovládanie hlasitosti. Sú tiež vybavené 3,5mm stereo jack konektorom, ktorý je ľahko pripojiteľný k externým audio a video zariadeniam, ako sú MP3 alebo CD prehrávače, tablety atď. Dĺžka šnúry 1,5 metra navyše ponúka dostatočnú slobodu pohybu a pripojenia zároveň.

Nie lenže slúchadlá poskytujú skvelý zážitok z počúvania, ale sú vyrobené z ľahkého materiálu, takže sa dajú ľahko vziať do školy, na dovolenku alebo na dlhé cesty. Navyše sú skladacie a ľahko sa vojdú do každej tašky.


Slúchadlá sú viac než len módnou vychytávkou, ktorá deťom umožňuje vychutnať si hudbu, videohry alebo audioknihy; môžu byť užitočným nástrojom, ako zabaviť deti na cestách alebo na verejných miestach. Vzhľadom na to, že slúchadlá pre dospelých nie sú vždy vhodné pre malé uši kvôli neregulovanej hlasitosti, čo môže viesť k problémom so sluchom, sú tieto detské slúchadlá najlepšou voľbou!

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Labková patrola
 • Počúvanie hudby alebo sledovanie filmu bez rušenia ostatných
 • Skvelý doplnok na cesty a zabavenie detí na verejných miestach
 • Ľahké, skladacie a ľahko prenosné
 • Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu dokonale padnú
 • Pohodlné náušníky
 • Maximálna citlivosť hlasitosti je 85 dB pre bezpečné počúvanie a ochranu detských uší
 • Páčka pre ovládanie hlasitosti
 • 3,5mm stereo jack konektor ľahko pripojiteľný k externým zariadeniam, ako je MP3 alebo CD prehrávač, tablet atď.
 • 1,5 m dĺžka kábla pre flexibilný pohyb
 • Reproduktory majú priemer 40 mm
 • Frekvenčný rozsah: 20–20 000 Hz

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Labková patrola
Rozmery balenia 16.7 x 8.2 x 21.8 cm
Hmotnosť balenia 173 g
Batérie -
Obsah balenia 1x slúchadlá, 1x propojovací kábel s 3,5 mm jack konektorom
Záruka 2 roky