Skladacie drôtové slúchadlá Myška Minnie

Kód produktu: HP010MN

Skladacie drôtové slúchadlá Myška Minnie

Skvelá cena!
Predstavujeme drôtové sklápacie slúchadlá pre vaše najmenšie! Doprajte svojim deťom hudbu, videá alebo hry, bez toho, aby niekoho rušili. Ľahké, úplne nastaviteľné, bezpečné pre detské uši a s 1,5 metra dlhou šnúrou! viac
Skladom
19.99 €

O hrdinoch

S veľkou mašľou, rozkošnými myšími ušami, štýlovými šatami a hrejivým úsmevom je Myška Minnie od Disney rozkošnou kreslenou postavičkou, ktorá baví deti už po celé desaťročia! Je očarujúca a hravá, miluje spev a tanec a vždy vie, čo povedať. Minnie predstavuje tie najlepšie vlastnosti – láskavosť, vybrané spôsoby, pozitivitu a zmysel pre humor – a je tak skvelým spoločníkom pre vaše najmenšie na ich ceste detstvom!

Všetky produkty s licenciou Myška Minnie

O produkte

S týmito skladacími stereo slúchadlami môžu vaše deti konečne počúvať všetky svoje obľúbené pesničky a audioknihy alebo hrať videohry bez obáv, že niekoho vyrušujú. Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu a pohodlným mäkkým náušníkom, ktoré zakrývajú reproduktory, padnú dokonale na akúkoľvek hlavu. Reproduktory majú priemer 40 mm a maximálnu citlivosť 85 dB pre bezpečné počúvanie a ochranu malých uší a tiež páčku umožňujúcu ovládanie hlasitosti. Sú tiež vybavené 3,5mm stereo jack konektorom, ktorý je ľahko pripojiteľný k externým audio a video zariadeniam, ako sú MP3 alebo CD prehrávače, tablety atď. Dĺžka šnúry 1,5 metra navyše ponúka dostatočnú slobodu pohybu a pripojenia zároveň.

Nie lenže slúchadlá poskytujú skvelý zážitok z počúvania, ale sú vyrobené z ľahkého materiálu, takže sa dajú ľahko vziať do školy, na dovolenku alebo na dlhé cesty. Navyše sú skladacie a ľahko sa vojdú do každej tašky.


Slúchadlá sú viac než len módnou vychytávkou, ktorá deťom umožňuje vychutnať si hudbu, videohry alebo audioknihy; môžu byť užitočným nástrojom, ako zabaviť deti na cestách alebo na verejných miestach. Vzhľadom k tomu, že slúchadlá pre dospelých nie sú vždy vhodné pre malé uši kvôli neregulovanej hlasitosti, čo môže viesť k problémom so sluchom, sú tieto detské slúchadlá najlepšou voľbou!

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Myška Minnie
 • Počúvanie hudby alebo sledovanie filmu bez rušenia ostatných
 • Skvelý doplnok na cesty a zabavenie detí na verejných miestach
 • Ľahké, skladacie a ľahko prenosné
 • Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu dokonale padnú
 • Pohodlné náušníky
 • Maximálna citlivosť hlasitosti je 85 dB pre bezpečné počúvanie a ochranu detských uší
 • Páčka pre ovládanie hlasitosti
 • 3,5mm stereo jack konektor ľahko pripojiteľný k externým zariadeniam, ako je MP3 alebo CD prehrávač, tablet atď.
 • 1,5 m dĺžka kábla pre flexibilný pohyb
 • Reproduktory majú priemer 40 mm
 • Frekvenčný rozsah: 20–20 000 Hz

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Myška Minnie
Rozmery balenia 17 x 5.1 x 23.1 cm
Hmotnosť balenia 241 g
Batérie -
Obsah balenia 1x slúchadlá, 1x propojovací kábel s 3,5 mm jack konektorom
Záruka 2 roky