Skladacie drôtové slúchadlá Pyžamasky

Kód produktu: HP015PJM

Skladacie drôtové slúchadlá Pyžamasky

Skvelá cena!
Predstavujeme drôtové skladacie slúchadlá pre vaše najmenšie! Doprajte svojim deťom hudbu, videá alebo hry, bez toho, aby niekoho rušili. Ľahké, úplne nastaviteľné, bezpečné pre detské uši a s 1,5 metra dlhou šnúrou! viac
Skladom
19.99 €

O hrdinoch

Ste pripravení na stretnutie s najúžasnejšími superhrdinami v meste? Prichádzajú Pyžamasky! Tento obľúbený animovaný seriál sleduje dobrodružstvá troch šesťročných kamarátov Grega, Connora a Amayy, ktorí žijú dvojitý život ako superhrdinovia Gekko, Kočičák a Sovička. Každá z postáv má špeciálne schopnosti, ktoré používajú na ochranu svojho mesta pred zločincami a zloduchmi. Od schopnosti zrýchľovať, lietať alebo sa meniť na neviditeľného, táto trojica je vždy pripravená na poriadne dobrodružstvo. Nechajte svoje deti pripojiť sa k tejto zábavnej misii!

Všetky produkty s licenciou Pyžamasky

O produkte

S týmito skladacími stereo slúchadlami môžu vaše deti konečne počúvať všetky svoje obľúbené pesničky a audioknihy alebo hrať videohry bez obáv, že niekoho vyrušujú. Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu a pohodlným mäkkým náušníkom, ktoré zakrývajú reproduktory, padnú dokonale na akúkoľvek hlavu. Reproduktory majú priemer 40 mm a maximálnu citlivosť 85 dB pre bezpečný počúvanie a ochranu malých uší a tiež páčku umožňujúcu ovládanie hlasitosti. Sú tiež vybavené 3,5mm stereo jack konektorom, ktorý je ľahko pripojiteľný k externým audio a video zariadeniam, ako sú MP3 alebo CD prehrávače, tablety atď. Dĺžka šnúry 1,5 metra navyše ponúka dostatočnú slobodu pohybu a pripojenia zároveň.

Nie lenže slúchadlá poskytujú skvelý zážitok z počúvania, ale sú vyrobené z ľahkého materiálu, takže sa dajú ľahko vziať do školy, na dovolenku alebo na dlhé cesty. Navyše sú skladacie a ľahko sa zmestia do každej tašky.

Slúchadlá sú viac než len módnou vychytávkou, ktorá deťom umožňuje vychutnať si hudbu, videohry alebo audioknihy; môžu byť užitočným nástrojom, ako zabaviť deti na cestách alebo na verejných miestach. Vzhľadom k tomu, že slúchadlá pre dospelých nie sú vždy vhodné pre malé uši kvôli neregulovanej hlasitosti, čo môže viesť k problémom so sluchom, sú tieto detské slúchadlá najlepšou voľbou!

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Pyžamasky
 • Počúvanie hudby alebo sledovanie filmu bez rušenia ostatných
 • Skvelý doplnok na cesty a zabavenie detí na verejných miestach
 • Ľahké, skladacie a ľahko prenosné
 • Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu dokonale padnú
 • Pohodlné náušníky
 • Maximálna citlivosť hlasitosti je 85 dB pre bezpečný počúvanie a ochranu detských uší
 • Páčka pre ovládanie hlasitosti
 • 3,5mm stereo jack konektor ľahko pripojiteľný k externým zariadeniam, ako je MP3 alebo CD prehrávač, tablet atď.
 • 1,5 m dĺžka kábla pre flexibilný pohyb
 • Reproduktory majú priemer 40 mm
 • Frekvenčný rozsah: 20–20 000 Hz

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Pyžamasky
Rozmery balenia 17 x 3.9 x 22.9 cm
Hmotnosť balenia 230 g
Batérie -
Obsah balenia 1x slúchadlá, 1x propojovací kábel s 3,5 mm jack konektorom
Záruka 2 roky