Skladacie drôtové slúchadlá s futbalovým dizajnom

Skladacie drôtové slúchadlá s futbalovým dizajnom Skladacie drôtové slúchadlá s futbalovým dizajnom Skladacie drôtové slúchadlá s futbalovým dizajnom Skladacie drôtové slúchadlá s futbalovým dizajnom Skladacie drôtové slúchadlá s futbalovým dizajnom
Kód produktu: HP015FO

Skladacie drôtové slúchadlá s futbalovým dizajnom

Skvelá cena!
Predstavujeme drôtové sklápacie slúchadlá pre vaše najmenšie! Doprajte svojim deťom hudbu, videá alebo hry, bez toho, aby niekoho rušili. Ľahké, úplne nastaviteľné, bezpečné pre detské uši a s 1,5 metra dlhou šnúrou! viac
Skladom
19.99 €

O hrdinoch

Futbal je pre mnohých zdrojom tímového ducha a hrdosti. Vzrušenie na zaplnenom štadióne, rev davu a pocit jednoty pri fandení obľúbenému tímu je dôvodom, prečo je futbal jedným z najpopulárnejších športov na svete! Futbalisti sú obdivovaní pre ich neuveriteľnú disciplínu, zápal pre vec a tvrdú prácu, ktorú vynaložili na dosiahnutie svojich cieľov. Podporte vášne a koníčky svojich detí tým, že im zaobstaráte tematické produkty.

Všetky produkty s licenciou Futbal

O produkte

S týmito skladacími stereo slúchadlami môžu vaše deti konečne počúvať všetky svoje obľúbené pesničky a audioknihy alebo hrať videohry bez obáv, že niekoho vyrušujú. Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu a pohodlným mäkkým náušníkom, ktoré zakrývajú reproduktory, padnú dokonale na akúkoľvek hlavu. Reproduktory majú priemer 40 mm a maximálnu citlivosť 85 dB pre bezpečný počúvanie a ochranu malých uší a tiež páčku umožňujúcu ovládanie hlasitosti. Sú tiež vybavené 3,5mm stereo jack konektorom, ktorý je ľahko pripojiteľný k externým audio a video zariadeniam, ako sú MP3 alebo CD prehrávače, tablety atď. Dĺžka šnúry 1,5 metra navyše ponúka dostatočnú slobodu pohybu a pripojenia zároveň.

Nie lenže slúchadlá poskytujú skvelý zážitok z počúvania, ale sú vyrobené z ľahkého materiálu, takže sa dajú ľahko vziať do školy, na dovolenku alebo na dlhé cesty. Navyše sú skladacie a ľahko sa vojdú do každej tašky.


Slúchadlá sú viac než len módnou vychytávkou, ktorá deťom umožňuje vychutnať si hudbu, videohry alebo audioknihy; môžu byť užitočným nástrojom, ako zabaviť deti na cestách alebo na verejných miestach. Vzhľadom na to, že slúchadlá pre dospelých nie sú vždy vhodné pre malé uši kvôli neregulovanej hlasitosti, čo môže viesť k problémom so sluchom, sú tieto detské slúchadlá najlepšou voľbou!

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Futbal
 • Počúvanie hudby alebo sledovanie filmu bez rušenia ostatných
 • Skvelý doplnok na cesty a zabavenie detí na verejných miestach
 • Ľahké, skladacie a ľahko prenosné
 • Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu dokonale padnú
 • Pohodlné náušníky
 • Maximálna citlivosť hlasitosti je 85 dB pre bezpečné počúvanie a ochranu detských uší
 • Páčka pre ovládanie hlasitosti
 • 3,5mm stereo jack konektor ľahko pripojiteľný k externým zariadeniam, ako je MP3 alebo CD prehrávač, tablet atď.
 • 1,5 m dĺžka kábla pre flexibilný pohyb
 • Reproduktory majú priemer 40 mm
 • Frekvenčný rozsah: 20–20 000 Hz

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Futbal
Rozmery balenia 16.7 x 8.2 x 21.8 cm
Hmotnosť balenia 243 g
Batérie -
Obsah balenia 1x slúchadlá, 1x propojovací kábel s 3,5 mm jack konektorom
Záruka 2 roky