Stojan s reproduktorom a 2 mikrofónmi Barbie

Kód produktu: S160BB

Stojan s reproduktorom a 2 mikrofónmi Barbie

Doprava zadarmo!
Podporuje talent
Urobte radosť svojim malým hviezdam s týmto zábavným stojanom s 2 detskými mikrofónmi. Deti sa budú pri sprievode farebných svetelných efektov cítiť ako pri skutočnom vystúpení. Púšťajte ich obľúbené pesničky a sledujte, ako s nadšením spievajú. viac
Skladom
39.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Barbie už viac ako 60 rokov baví a inšpiruje celé generácie! Chcú sa vaši malí fanúšikovia tiež stať súčasťou tohto ružového, luxusného sveta? S jej módnymi oblečkami, krásnymi doplnkami a luxusným životným štýlom nie je prekvapením, prečo sú deti fascinované touto očarujúcou postavičkou a jej priateľmi. Nechajte svoje deti snívať vo veľkom a pomôžte im vyjadriť ich kreativitu, predstavivosť a sebavedomie po boku najikonickejšieho vzoru modernej doby!

Všetky produkty s licenciou Barbie

O produkte

Potešte svoje deti týmto zábavným stojanom s dvoma detskými mikrofónmi. Hrajte ich obľúbené piesne a doprajte im pocit skutočných hudobných hviezd na javisku. Stačí otvoriť držiak na telefón a pomocou 3,5mm Aux-in kábla (súčasťou balenia) pripojte smartfón alebo iné audio zariadenie. Deti môžu spievať sólové vystúpenia alebo vytvoriť duet. Viacfarebné svetelné efekty na reproduktore, ktoré deti sprevádzajú pri speve, vytvárajú úžasnú hudobnú atmosféru. Na reproduktore je možné prehrávať ukážkové melódie alebo nahrávať 60sekundový zvukový záznam vystúpenia na mikrofón. S nastaviteľnou výškou od 60 do 95 cm si deti stojan ľahko prispôsobia podľa svojich potrieb. Súčasťou je držiak na telefón, ktorý deťom umožní robiť fotografie a videá počas vystúpenia alebo čítať texty piesní pri karaoke.


Reproduktor je napájaný tromi 1,5 V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), takže si deti môžu vziať hudbu kamkoľvek so sebou bez potreby zásuvky. Priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Podpora detí v ich obľúbených aktivitách je výborný spôsob, ako posilniť ich sebavedomie. Spievanie pomáha vyjadriť emócie, zlepšuje náladu a posilňuje spoločenské väzby. Zároveň je to skvelá činnosť, ktorá prináša radosť celej rodine a vytvára množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Barbie
 • Nastaviteľný stojan s reproduktorom a 2 detskými mikrofónmi
 • Ideálne pre všetky deti, ktoré radi tancujú a spievajú
 • Skvelá zábava pre súrodencov alebo kamarátov
 • Doprajte deťom pocit skutočných hudobných hviezd na javisku
 • Pomocou 3,5mm Aux-in kábla (súčasťou balenia) pripojte vlastný smartfón alebo iné audio zariadenie (nie sú súčasťou balenia) a hrajte obľúbené piesne svojich detí
 • Svetelné efekty na reproduktore vytvárajú skvelú hudobnú atmosféru počas spevu
 • Výška stojanu je nastaviteľná (v rozmedzí 60 až 95 cm), aby vyhovovala každému hudobníkovi
 • Držiak na telefón, ktorý umožní robiť fotografie a videá počas vystúpenia alebo čítať texty piesní
 • 6 ukážkových skladieb a melódií
 • Možnosť nahrávať 60sekundový spevový výkon priamo na mikrofón
 • Nastaviteľná hlasitosť a možnosť prepínať medzi ďalšou a predchádzajúcou skladbou
 • 2 mikrofóny pre vytvorenie speváckeho dua
 • Napájanie: 3 x 1,5 V batérie AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Barbie
Rozmery balenia 27.6 x 7.6 x 42.8 cm
Hmotnosť balenia 790 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 2x mikrofón, 1x reproduktor, 1x trubica, 1x stojan, 1x Aux-in kábel
Záruka 2 roky