Stolná lampa Labková patrola

Stolná lampa Labková patrola Stolná lampa Labková patrola Stolná lampa Labková patrola Stolná lampa Labková patrola Stolná lampa Labková patrola
Kód produktu: LT010PA

Stolná lampa Labková patrola

Doprava zadarmo!
Krásna lampa, ktorá je praktickým a zároveň štýlovým doplnkom. Vďaka tienidlu, ktoré poskytuje mäkké osvetlenie, sa skvele hodí na detský nočný stolík. Stačí pridať LED žiarovku a rozsvietiť svet obľúbených hrdinov vašich najmenších. viac
Skladom
49.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Celosvetový fenomén Labková patrola si vďaka svojim šteniatkovým hrdinom získal deti všetkých vekových kategórií! Nejde len o pútavý príbeh o pátracích a záchranárskych misiách, ktorý upúta detskú pozornosť, ale farebné grafické spracovanie a chytľavá znělka dodávajú poradu jeho čaro. Rozkošné postavy, ako Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma a ich ľudský vodca tímu Ryder, si získali miesto v srdci každého dieťaťa po celom svete. Vaše deti budú úplne nadšené čímkoľvek, čo súvisí s týmito milovanými chlpatými kamarátmi!

Všetky produkty s licenciou Labková patrola

O produkte

Oživte izbu vášho dieťaťa touto dokonalou lampou, ktorá je praktickým a zároveň estetickým doplnkom. So svojimi rozmermi 18,5 x 18,5 x 29 cm sa skvele hodí na detský nočný stolík. Vďaka tienidlu lampa vytvára jemné osvetlenie, ktoré poskytuje dostatočný jas v priestore a zároveň chráni citlivé detské oči pred priamym svetlom. S vypínačom umiestneným na napájacím kábli o dĺžke 71 cm je jednoduché lampu zapnúť a vypnúť. Pre sprevádzkovanie lampy je potrebné nainštalovať úspornú LED žiarovku E27, ktorá je šetrná k životnému prostrediu (žiarovka nie je súčasťou balenia). Pre inštaláciu je nutné pomocou skrutkovača vyskrutkovať skrutku umiestnenú pod tienidlom.


Lampička funguje na základe striedavého prúdu, stačí zapojiť kábel do zásuvky.

Lampa nie je len praktickým prvkom v miestnosti, ale zároveň sa stáva estetickým doplnkom, zvlášť keď je ozdobená obrázkami zo sveta obľúbených detských hrdinov. Takéto predmety pomáhajú vytvárať pocit bezpečia, podporujú detskú fantáziu a môžu podporiť pokojné usínanie.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Labková patrola
 • Lampa ideálna na detský nočný stolík
 • Jemné biele svetlo
 • Roztomilá a zároveň funkčná dekorácia do detskej izby
 • Plastové tienidlo poskytujúce jemné osvetlenie
 • Dostatočný jas a zároveň ochrana citlivých detských očí
 • Vypínač umiestnený na napájacom kábli
 • Dĺžka napájacieho kábla 71 cm
 • Vyžaduje LED žiarovku E27, maximálna veľkosť 50 x 100 mm (nie je súčasťou balenia)
 • Pre inštaláciu žiarovky je potrebné pomocou skrutkovača vyskrutkovať skrutku umiestnenú pod tienidlom (skrutkovač nie je súčasťou balenia)
 • Rozmery: 18,5 x 18,5 x 29 cm
 • Napájanie: zo siete – prevádzka striedavého prúdu

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Labková patrola
Rozmery balenia 19.3 x 19.3 x 31.5 cm
Hmotnosť balenia 576 g
Batérie -
Obsah balenia 1x stolná lampa, 1x LED žiarovka E27 o max. veľkosti 50 x 100 mm (nie je súčasťou balenia)
Záruka 2 roky