Svietiace bezdrôtové slúchadlá Labková patrola

Svietiace bezdrôtové slúchadlá Labková patrola Svietiace bezdrôtové slúchadlá Labková patrola Svietiace bezdrôtové slúchadlá Labková patrola Svietiace bezdrôtové slúchadlá Labková patrola Svietiace bezdrôtové slúchadlá Labková patrola
Kód produktu: HPBT015PA

Svietiace bezdrôtové slúchadlá Labková patrola

Doprava zadarmo!
Rozkošné svietiace slúchadlá s uškami. Praktická sada 2 v 1 s pripojením pomocou kábla aj bezdrôtovým pripojením. Ľahké, nastaviteľné a s integrovaným mikrofónom pre prijímanie hovorov. Skvelé funkcie v štýlovom prevedení! viac
Skladom
34.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Celosvetový fenomén Labková patrola si vďaka svojim šteniatkovým hrdinom získal deti všetkých vekových kategórií! Nejde len o pútavý príbeh o pátracích a záchranárskych misiách, ktorý upúta detskú pozornosť, ale farebné grafické spracovanie a chytľavá znělka dodávajú poradu jeho čaro. Rozkošné postavy, ako Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma a ich ľudský vodca tímu Ryder, si získali miesto v srdci každého dieťaťa po celom svete. Vaše deti budú úplne nadšené čímkoľvek, čo súvisí s týmito milovanými chlpatými kamarátmi!

Všetky produkty s licenciou Labková patrola

O produkte

Predstavujeme praktické slúchadlá 2 v 1 vybavené bezdrôtovou technológiou aj možnosťou pripojenia pomocou kábla pre nerušené počúvanie hudby, sledovanie videí alebo hranie videohier. Deti ocenia roztomilý dizajn s ušami a náušníkmi, ktoré svietia. Technológia Bluetooth® 5.0 umožňuje bezdrôtové pripojenie do 10 m ku všetkým kompatibilným zariadeniam, ako sú smartfóny, tablety, audio a video prehrávače. Ďalšia možnosť pre prehrávanie hudby ponúka SD slot pre pamäťovú MicroSD kartu (karta nie je súčasťou balenia). Slúchadlá možno ľahko prepnúť do režimu káblového pripojenia pomocou kábla s 3,5mm jack konektorom (súčasťou balenia). Majú  vstavané ovládacie prvky, ako sú prehrávanie/pauza, tlačidlá hlasitosti a možnosť prepínať skladby. Slúchadlá navyše majú integrovaný mikrofón pre prijímanie hovorov. Sú vybavené nastaviteľným hlavovým mostom, takže dokonale padnú na každú hlavu a mäkkými náušníkmi pre maximálne pohodlie. Tieto slúchadlá sú robustné, skladacie a vyrobené z ľahkého materiálu.

Dobíjacia batéria poskytuje až 16 hodín prehrávania v bezdrôtovom režime alebo neobmedzenú dobu prehrávania pri pripojení káblom. Ľahko sa nabíja pomocou kábla USB typu C (súčasť balenia) alebo pomocou adaptéra typu USB (nie je súčasťou balenia).

Slúchadlá sú viac než len módna vychytávka, ktorá deťom umožňuje vychutnať si hudbu, videohry alebo audioknihy. Môžu byť užitočným nástrojom, ako zabaviť deti na cestách alebo na verejných miestach.

Kľúčové vlastnosti

 • Labková patrola (Chase) slúchadlá
 • Svietiace uši a strany
 • Počúvanie hudby alebo sledovanie filmu bez rušenia ostatných
 • Skvelý doplnok na cesty a zabavenie detí na verejných miestach
 • Bezdrôtový režim: technológia Bluetooth® 5.0 (až 10 m)
 • Režim pripojenia káblom: pomocou kábla s 3,5mm jack konektorom (súčasť balenia)
 • Režim SD karty: do SD slotu vložte pamäťovú MicroSD kartu (karta nie je súčasťou balenia)
 • Kompatibilné so smartfónmi, tabletmi, audio a video prehrávačmi vybavenými podporovanými technológiami 
 • Ľahké, skladacie a ľahko sa zmestia do tašky
 • Flexibilná veľkosť: nastaviteľný hlavový most
 • Pohodlné náušníky
 • Vstavané ovládacie prvky ako prehrávanie/pozastavenie, tlačidlá hlasitosti a možnosť prepínania skladieb
 • Integrovaný mikrofón pre prijem hovorov
 • Dobíjacia batéria: slúchadlá nabijete pomocou kábla USB typu C (súčasťou balenia) alebo USB adaptéra (nie je súčasťou balenia)
 • Výdrž batérie: až 14–16 hodín v bezdrôtovom režime, neobmedzená doba prehrávania v režime káblového pripojenia
 • Doba nabíjania: cca 2 hodiny

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Labková patrola
Rozmery balenia 17.5 x 8.3 x 20.4 cm
Hmotnosť balenia 312 g
Batérie Vstavaná nabíjateľná batéria typu 3,7 V 600mAh (súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x bezdrátové slúchadlá s ouškami, 1x nabíjací kábel USB typu C, 1x audio kábel 3,5 mm
Záruka 2 roky