Svietiaci denný a nočný glóbus (anglická verzia)

Svietiaci denný a nočný glóbus (anglická verzia) Svietiaci denný a nočný glóbus (anglická verzia) Svietiaci denný a nočný glóbus (anglická verzia) Svietiaci denný a nočný glóbus (anglická verzia) Svietiaci denný a nočný glóbus (anglická verzia)
Kód produktu: NLJ185EN

Svietiaci denný a nočný glóbus (anglická verzia)

Doprava zadarmo!
Edukatívna hračka
S týmto glóbusom 2 v 1 sa vaše deti stanú malými objaviteľmi, ktorí skúmajú všetky tajomstvá našej planéty Zem, a to rovno v angličtine! Počas dňa sú viditeľné kontinenty s oceánmi a keď glóbus rozsvietite, objavia sa žiariace súhvezdia, čo je magický zážitok pre malých aj veľkých dobrodruhov. viac
Skladom
44.99 €

O produkte

S týmto denným i nočným glóbusom môžu deti objavovať planétu Zem z dvoch perspektív, ako zhora, tak i zdola. Je to ako malá expedícia do veľkého sveta, ktorá deti nielen naučí všetko, čo potrebujú vedieť, ale zároveň ich nadchne a prebudí v nich zvedavosť. Detailná planisféra, zobrazenie zemského povrchu na mape, ponúka pohľad na všetky kontinenty, krajiny, oceány a moria. Deti tak môžu jazdiť prstom po mape naprieč všetkými kontinentmi, zoznamovať sa s názvami krajín v angličtine, objavovať miesta na druhej strane planéty, a dokonca si môžu vychutnať pohľad na nočnú oblohu. Stačí glóbus rozsvietiť ako lampu a pred ich očami sa objaví kúzelná nočná obloha so žiariacimi súhvezdiami! Magický zážitok nielen pre malých bádateľov. Glóbus s elegantným kovovým podstavcom je kombináciou praktického a dekoratívneho doplnku. Dajte svojim deťom šancu stať sa malými prieskumníkmi, ktorí majú celý svet na dosah ruky. Tento glóbus sa pre nich stane bránou za poznaním geografie a astronómie, ktoré si zamilujú!


Glóbus je napájaný pomocou USB kábla (súčasťou balenia), ktorý môžete pripojiť do USB vstupu alebo do adaptéra (súčasťou balenia).

Nechajte svoje deti objavovať tajomstvá našej planéty a získať hlbšie pochopenie sveta, ktorý nás obklopuje. Táto interaktívna skúsenosť je nielen zábavná, ale tiež pomáha rozvíjať ich zvedavosť a zoznamuje ich s geografiou a astronómiou. Otvára im dvere k nekonečnému dobrodružstvu poznania a inšpiruje ich k cestovaniu a objavovaniu.

Kľúčové vlastnosti

 • Svietiaci denný a nočný glóbus (anglická verzia)
 • Nechajte deti poznávať všetky tajomstvá planéty Zem vďaka tomuto super glóbusu
 • Stačí glóbus rozsvietiť ako lampu a objaví sa žiariaca mapa so súhvezdiami
 • Zábavné a náučné: mapa, vďaka ktorej sa deti naučia súhvezdia a názvy všetkých krajín
 • Glóbus ako praktický sprievodca
 • Planisféra je podrobná: deti sa môžu ľahko učiť naspamäť všetky kontinenty, krajiny, oceány, moria a mnoho ďalšieho
 • Podpora túžby poznávať a objavovať
 • Deti môžu skúmať tajomstvá planéty Zem zhora i zdola
 • Učenie sa geografie a súhvezdí zábavnou formou
 • Praktický a dekoratívny doplnok, podstavec je vyrobený z kovu
 • Napájanie: glóbus je napájaný cez USB kábel a adaptér (oboje súčasťou balenia)
 • Rozmery: 26 cm na výšku

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 8 rokov
Licencia Lexibook
Rozmery balenia 20 x 20 x 31 cm
Hmotnosť balenia 706 g
Batérie -
Obsah balenia 1x glóbus v angličtine, 1x nabíjací USB kábel, 1x adaptér
Záruka 2 roky