Svietiaci mikrofón s melódiami Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

Svietiaci mikrofón s melódiami Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

Podporuje talent
Skvelá cena!
Mikrofón s viacfarebnými svetelnými efektmi je určený pre tých najmenších spevákov. Má zabudovaný reproduktor, prehráva päť ukážkových melódií a zvuky potlesku, ktoré deti povzbudzujú pri speve. viac
Skladom
14.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Milujú vaše deti Kúzelnú Lienku? Očarujúci televízny seriál o Lienke a Čiernom kocúrovi alias Marinette a Adrienovi, ktorí tajne chránia mesto Paríž pred zlom. Magické šperky, známe ako mirákulum, im poskytujú superschopnosti, po ktorých túži zloduch Lišaj! Vďaka farebnej pútavej animácii poteší mladých fanúšikov čokoľvek, čo s týmito odvážnymi maskovanými superhrdinami súvisí. Nechajte svoje deti naskočiť na túto červeno-čiernu vlnu a pomôžte im objaviť ich vlastnú zázračnú silu!

Všetky produkty s licenciou Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

O produkte

Hľadáte zábavnú hračku, ktorá prehráva zvuky a poteší tých najmenších? Detský mikrofón s vstavaným reproduktorom a viacfarebnými svetelnými efektmi zaujme všetkých malých nadšencov, ktorí si radi hrajú na spevákov. Mikrofón prehráva päť demo melódií a zvuky potlesku, čo deti povzbudí k ďalším hudobným výkonom. Mikrofón je vhodný pre deti vo veku od 3 rokov a jeho použitie je veľmi jednoduché. Nechajte deti preskúmať svet hudby a užiť si spev naplno.


Mikrofón je napájaný dvoma 1,5 V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Podpora detí v ich obľúbených aktivitách je výborný spôsob, ako posilniť ich sebavedomie. Spievanie pomáha vyjadriť emócie, zlepšuje náladu a posilňuje spoločenské väzby. Zároveň je to skvelá činnosť, ktorá prináša radosť celej rodine a vytvára množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr
 • Svietiaci mikrofón s zvukmi a melódiami
 • 5 demo melódií (nesúvisiacich so seriálom Kúzelná Lienka)
 • Skvelá pomôcka pre najmenších spevákov
 • Podporte záľuby svojich detí a posilnite ich sebavedomie
 • Hodiny spevu a tanca
 • Zabudovaný reproduktor
 • Deti si užijú spev s viacfarebnými svetelnými efektmi
 • Súčasťou sú zvuky potlesku, ktoré deti pri speve povzbudia
 • Napájanie: 2 x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)
 • Približné rozmery: 6 x 6 x 23,5 cm

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr
Rozmery balenia 12.3 x 7.3 x 26.5 cm
Hmotnosť balenia 200 g
Batérie 2x 1,5 V batérie typu AA/LR06 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x svietiaci mikrofón s melódiami
Záruka 2 roky