Svietiaci trendy mikrofón Barbie s melódiami

Kód produktu: MIC90BB

Svietiaci trendy mikrofón Barbie s melódiami

Podporuje talent
Skvelá cena!
Mikrofón s úžasnými viacfarebnými svetelnými efektmi pre vychádzajúce hudobné hviezdy. Mikrofón má zabudovaný reproduktor, prehráva päť ukážkových melódií a zvuky potlesku, ktoré deti povzbudzujú pri spievaní. viac
Skladom
19.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Barbie už viac ako 60 rokov baví a inšpiruje celé generácie! Chcú sa vaši malí fanúšikovia tiež stať súčasťou tohto ružového, luxusného sveta? S jej módnymi oblečkami, krásnymi doplnkami a luxusným životným štýlom nie je prekvapením, prečo sú deti fascinované touto očarujúcou postavičkou a jej priateľmi. Nechajte svoje deti snívať vo veľkom a pomôžte im vyjadriť ich kreativitu, predstavivosť a sebavedomie po boku najikonickejšieho vzoru modernej doby!

Všetky produkty s licenciou Barbie

O produkte

Tento úžasný mikrofón je dokonalým detským doplnkom pre zábavné spievanie. Mikrofón s vstavaným reproduktorom a viacfarebnými svetelnými efektmi zaujme všetkých, ktorí radi spievajú, tancujú a hrajú si na hudobné hviezdy. Stlačením vstavaného ovládacieho tlačidla mikrofón prehrá päť demo melódií alebo zvuky jasania a potlesku od publika, čo deti povzbudí k ďalším hudobným výkonom. Zvyšnými tlačidlami možno nastaviť hlasitosť alebo zastaviť prehrávanie. Vďaka 3,5mm konektoru a káblu Aux-in (súčasťou balenia) môžete k mikrofónu pripojiť kompatibilné audio zariadenie, napr. smartfón alebo prehrávač. Umožnite svojim deťom prejaviť ich hudobný talent a radosť zo spievania.


Mikrofón je napájaný dvoma 1,5 V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Ak vaši najmenší radi tancujú a spievajú, je tento mikrofón skvelou voľbou. Rozvíja detskú kreativitu a je skvelým doplnkom na narodeninovú párty alebo stretnutie s kamarátmi. Hudobné aktivity navyše stimulujú kognitívne funkcie mozgu a prinášajú množstvo výhod, ako vývoj motorického plánovania, koordinácie a rozvoj zmyslov.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Barbie
 • Svietiaci mikrofón s zvukmi a melódiami
 • 5 demo melódií (nesúvisiacich s filmom Barbie)
 • Zábavné spievanie s viacfarebnými svetelnými efektmi
 • Premeníte deti na hudobné hviezdy
 • Podporte záľuby svojich detí a posilnite ich sebavedomie
 • 3,5mm konektor a kábel Aux-in (súčasťou balenia) umožňujú pripojiť kompatibilné audio zariadenie, napr. smartfón alebo prehrávač (zariadenia nie sú súčasťou)
 • Mikrofón, vyrobený z plastu, má zabudovaný reproduktor
 • Deti si užijú spievanie a tanec
 • Súčasťou sú zvuky potlesku a povzbudenie od publika
 • Napájanie: 2 x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)
 • Približné rozmery: ‎7,6 x 7,3 x 26,3 cm

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Barbie
Rozmery balenia 10.1 x 7.3 x 35 cm
Hmotnosť balenia 244 g
Batérie 2x 1,5 V batérie typu AA/LR06 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x svietiaci mikrofón s melódiami, 1x Aux-in kábel
Záruka 2 roky