Svietiaci trendy mikrofón Disney Prianie s melódiami

Kód produktu: MIC90WI

Svietiaci trendy mikrofón Disney Prianie s melódiami

Podporuje talent
Skvelá cena!
Mikrofón s úžasnými viacfarebnými svetelnými efektmi pre vychádzajúce hudobné hviezdy. Mikrofón má zabudovaný reproduktor, prehráva päť ukážkových melódií a zvuky potlesku, ktoré deti povzbudzujú pri spievaní. viac
Skladom
19.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Silný príbeh Priania od spoločnosti Disney o kúzelnom kráľovstve Rosas baví malých aj veľkých divákov. Dievča menom Asha vysloví svoje prianie tak silno, že ho vypočuje samotná vesmírna sila a pošle malú guľu s neobmedzenou energiou menom Hviezda. Spoločne sa potom postavia nepriateľovi a dokážu, že spojenie vôle s magiou hviezd dokáže vytvoriť neuveriteľné veci. Produkty s touto témou ocenia všetci milovníci zázrakov!

Všetky produkty s licenciou Disney Prianie

O produkte

Tento úžasný mikrofón je dokonalým detským doplnkom pre zábavné spievanie. Mikrofón s vstavaným reproduktorom a viacfarebnými svetelnými efektmi zaujme všetkých, ktorí radi spievajú, tancujú a hrávajú sa na hudobné hviezdy. Stlačením vstavaného ovládacieho tlačidla mikrofón prehrá päť demo melódií alebo zvuky jasania a potlesku od publika, čo deti povzbudí k ďalším hudobným výkonom. Zvyšnými tlačidlami možno nastaviť hlasitosť alebo zastaviť prehrávanie. Vďaka 3,5mm konektoru a káblu Aux-in (súčasťou balenia) môžete k mikrofónu pripojiť kompatibilné audio zariadenie, napr. smartphone alebo prehrávač. Umožnite svojim deťom prejaviť ich hudobný talent a radosť zo spievania.


Mikrofón je napájaný dvoma 1,5 V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Ak vaši najmenší radi tancujú a spievajú, je tento mikrofón skvelou voľbou. Rozvíja detskú kreativitu a je skvelým doplnkom na narodeninovú párty alebo stretnutie s kamarátmi. Hudobné aktivity navyše stimulujú kognitívne funkcie mozgu a prinášajú množstvo výhod, ako vývoj motorického plánovania, koordinácie a rozvoj zmyslov.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Disney Prianie
 • Svietiaci mikrofón so zvukmi a melódiami
 • 5 demo melódií (nesúvisiacich s rozprávkou Prianie)
 • Zábavné spievanie s viacfarebnými svetelnými efektmi
 • Premeníte deti na hudobné hviezdy
 • Podporte záľuby svojich detí a posilnite ich sebavedomie
 • 3,5mm konektor a kábel Aux-in (súčasťou balenia) umožňujú pripojiť kompatibilné audio zariadenie, napr. smartphone alebo prehrávač (zariadenia nie sú súčasťou)
 • Mikrofón, vyrobený z plastu, má zabudovaný reproduktor
 • Deti si užijú spievanie a tanec
 • Súčasťou sú zvuky potlesku a povzbudenie od publika
 • Napájanie: 2 x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)
 • Približné rozmery: ‎7,6 x 7,3 x 26,3 cm

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Disney Prianie
Rozmery balenia 11.1 x 7 x 35.5 cm
Hmotnosť balenia 245 g
Batérie 2x 1,5 V batérie typu AA/LR06 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x svietiaci mikrofón s melódiami, 1x Aux-in kábel
Záruka 2 roky