Svietiaci trendy mikrofón Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

Svietiaci trendy mikrofón Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr Svietiaci trendy mikrofón Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr Svietiaci trendy mikrofón Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr Svietiaci trendy mikrofón Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr Svietiaci trendy mikrofón Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

Svietiaci trendy mikrofón Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

Podporuje talent
Skvelá cena!
Mikrofón s úžasnými viacfarebnými svetelnými efektmi pre vychádzajúce hudobné hviezdy. Mikrofón má zabudovaný reproduktor, prehráva päť ukážkových melódií a zvuky potlesku, ktoré deti povzbudzujú pri spievaní. viac
Skladom
19.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Milujú vaše deti Kúzelnú Lienku? Očarujúci televízny seriál o Lienke a Čiernom kocúrovi alias Marinette a Adrienovi, ktorí tajne chránia mesto Paríž pred zlom. Magické šperky, známe ako mirákulum, im poskytujú superschopnosti, po ktorých túži zloduch Lišaj! Vďaka farebnej pútavej animácii poteší mladých fanúšikov čokoľvek, čo s týmito odvážnymi maskovanými superhrdinami súvisí. Nechajte svoje deti naskočiť na túto červeno-čiernu vlnu a pomôžte im objaviť ich vlastnú zázračnú silu!

Všetky produkty s licenciou Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

O produkte

Tento úžasný mikrofón je dokonalým detským doplnkom pre zábavné spievanie. Mikrofón s vstavaným reproduktorom a viacfarebnými svetelnými efektmi zaujme všetkých, ktorí radi spievajú, tancujú a hrávajú sa na hudobné hviezdy. Stlačením vstavaného ovládacieho tlačidla mikrofón prehrá päť demo melódií alebo zvuky jasania a potlesku od publika, čo deti povzbudí k ďalším hudobným výkonom. Zvyšnými tlačidlami možno nastaviť hlasitosť alebo zastaviť prehrávanie. Vďaka 3,5mm konektoru a káblu Aux-in (súčasťou balenia) môžete k mikrofónu pripojiť kompatibilné audio zariadenie, napr. smartphone alebo prehrávač. Umožnite svojim deťom prejaviť ich hudobný talent a radosť zo spievania.


Mikrofón je napájaný dvoma 1,5 V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Ak vaši najmenší radi tancujú a spievajú, je tento mikrofón skvelou voľbou. Rozvíja detskú kreativitu a je skvelým doplnkom na narodeninovú párty alebo stretnutie s kamarátmi. Hudobné aktivity navyše stimulujú kognitívne funkcie mozgu a prinášajú veľa výhod, ako vývoj motorického plánovania, koordinácie a rozvoj zmyslov.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr
 • Svietiaci mikrofón s zvukmi a melódiami
 • 5 demo melódií (nesúvisiacich so seriálom Kúzelná Lienka)
 • Zábavné spievanie s viacfarebnými svetelnými efektmi
 • Premeníte deti na hudobné hviezdy
 • Podporte záľuby svojich detí a posilnite ich sebavedomie
 • 3,5mm konektor a kábel Aux-in (súčasťou balenia) umožňujú pripojiť kompatibilné audio zariadenie, napr. smartphone alebo prehrávač (zariadenia nie sú súčasťou)
 • Mikrofón, vyrobený z plastu, má zabudovaný reproduktor
 • Deti si užijú spievanie a tanec
 • Súčasťou sú zvuky potlesku a povzbudenie od publika
 • Napájanie: 2 x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)
 • Približné rozmery: ‎7,6 x 7,3 x 26,3 cm

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr
Rozmery balenia 11.4 x 7.1 x 35.2 cm
Hmotnosť balenia 247 g
Batérie 2x 1,5 V batérie typu AA/LR06 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x svietiaci mikrofón s melódiami, 1x Aux-in kábel
Záruka 2 roky