Tancujúci robot Powerman First

Tancujúci robot Powerman First Tancujúci robot Powerman First Tancujúci robot Powerman First Tancujúci robot Powerman First Tancujúci robot Powerman First
Kód produktu: ROB16

Tancujúci robot Powerman First

Podporuje talent
Tip na darček
Zábavný robot na diaľkové ovládanie, ktorý prehráva hudbu a tancuje! Úžasné zvukové a svetelné efekty ho robia ideálnym kamarátom pre deti od 3 rokov. Robot sa pohybuje všetkými smermi a vďaka programovacej funkcii je možné vytvoriť vlastný tanec. viac
Skladom
29.99 €

O hrdinoch

Zoznámte sa s radou POWERMAN® - inovatívnymi a zábavnými robotickými hračkami od Lexibooku. Táto chytrá rodinka robotov dokáže vykonávať rôzne činnosti, od chôdze, tanca a blikania až po spievanie a rozprávanie vtipov alebo príbehov. Rodičia ocenia, ako ľahko sa s týmito interaktívnymi spoločníkmi deti môžu učiť jazyk! Hranie kvízov alebo skúmanie každodenného života z nich robí dokonalé vzdelávacie pomôcky. Vyberte toho správneho robota pre potreby vášho dieťaťa a premeňte vzdelávanie na zábavu.

Všetky produkty s licenciou Powerman

O produkte

POWERMAN® First je ďalším členom rodiny robotov, ktorý dokáže deti baviť a zároveň vzdelávať. Tento roztomilý robot o veľkosti 21 cm s úžasnými zvukovými a svetelnými efektmi je ideálnym spoločníkom pre deti od 3 rokov. Diaľkovým ovládaním môžu deti robota jednoducho navigovať do všetkých smerov – vpred, vzad, vľavo a vpravo. Robot deti poteší hudbou a tancom, čo ho robí zábavným kamarátom. Vďaka programovacej funkcii si môžu deti samy vyskúšať tvoriť nové tance zadaním pohybových sekvencií, ktoré robot potom predvedie. S jeho ohybnými kĺbmi a širokým rozsahom pohybu deti určite nesklame!


Budete celkom potrebovať päť 1,5 V batérií typu AA/LR6 – tri do robota a dve do diaľkového ovládania (batérie nie sú súčasťou balenia). Priehradky na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Robotické hračky pre deti spájajú fascinujúcim spôsobom zábavu a učenie, čo podporuje rozvoj kreativity a zručností a zároveň zoznamuje deti s technológiami budúcnosti. Tieto hračky nielen bavia, ale tiež inšpirujú deti k objavovaniu a tvoreniu v podnetnom vzdelávacom prostredí.

Kľúčové vlastnosti

 • Robot POWERMAN® First
 • Prehráva hudbu a tancuje
 • Ideálny kamarát pre deti od 3 rokov
 • Vďaka diaľkovému ovládaniu sa pohybuje všetkými smermi
 • Rozvoj motorických zručností
 • Zábavné zoznámenie s modernou technológiou
 • Programovacia funkcia pre vytváranie pohybových sekvencií a nových tancov
 • Úžasné zvukové a svetelné efekty
 • Ohybné kĺby a široký rozsah pohybu
 • Napájanie: 5x 1,5 V batérie typu AA/LR6 - 3 do robota a 2 do diaľkového ovládania (batérie nie sú súčasťou balenia), pre otvorenie priehradiek použite skrutkovač (nie je súčasťou)
 • Výška: 21 cm

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Powerman
Rozmery balenia 18.5 x 9.5 x 27 cm
Hmotnosť balenia 463 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 do robota (nie sú súčasťou balenia), 2x 1,5 V batérie typu AA/LR6 do diaľkového ovládania (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x robot Powerman First, 1x diaľkové ovládanie
Záruka 2 roky